OVER
Wie wil het beste Duitse bloed naar zijn stallen halen?
Met de combinatie van Diarado en Chambertin is dit zeker een garantie!
Dit prachtige merrieveulen heeft als vader Diarado die niet alleen populair is voor zijn vele nakomelingen op het hoogste niveau - er liepen maar liefst 4 nakomelingen de GP in Aken!!! - maar ook voor de schoonheid die hij doorgeeft.
De moeder van dit merrieveulen is op haar beurt een dochter van Chambertin die vooral bekend staat de vader te zijn van de immens populaire Chacco-Bleu, het springfenomeen van een zeldzame kwaliteit uit een succesvolle moederlijn. Hij was niet voor niets de Nr 1 op de WBFSH in 2017!
De ideale basis voor sport en fokkerij!
INFORMATIE
Geboortedatum | 13-05-2023 |
Geslacht | Merrie |
Kleur | Donker bruin |
Studbook | Zangersheide |
U moet aangemeld zijn om alle dierenarts rapporten en RX te zien
PEDIGREE
Bekijk pedigree
Diarado
Diamant de Semilly
Le Tot de Semilly
Venise des Cresles
Roxette I
Corrado I
Kimberly III
Sonora I
Chambertin
Cambridge
Desiree VII
Azora
Athlet Z
Naika
DEEL VIA